Fiat Albea Kontak Anahtarı Yedek Kayıp

yazar:

kategori:

Fiat Albea Kontak Anahtarı – Yedek ve Kayıp Anahtar Yaptırma

Albea yedek kayıp susutalı kontak anahtarı yaptırma bagajda kaldı kayboldu içinde unuttum
Albea yedek kayıp susutalı kontak anahtarı yaptırma

Fiat Albea Anahtarı kayıp kayboldu ise bizi arayınız İstanbul 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınızı kaybetseniz de araç başında albea anahtar yapıyoruz.Yedek Albea anahtar yapımı için de bizi arayınız. Uzak bir yerde mahsur kaldınız,sorun değil arayın gelip Fiat albea anahtarınızı yaparak size teslim edelim. Professional anahtarcı istiyorsanız acil servisimizle biz varız

anahtarci çilingir ev oto kasa yedek kayıp kontak key tamiriServislerin 10 güne yada 2 haftaya getirtebildiği albea anahtarını biz kısa bir sürede yapabiliyoruz. Arızalanan anahtarlarınızı tamir ediyoruz. Balkondan, pencereden aşağı atılmak suretiyle yere düşen oto anahtarlarının elektronikleri ve çipleri zarar görebilmektedir. Firmamız bu tip arızaları tamir edebilmektedir.Oto anahtarcı ve çilingir ihtiyacınız varsa tek tıkla bizi arayabilirsiniz. Tecrübemize güvenin. Videolarımıza bakabilirsiniz.

Anahtarcı Maymuncukla Kapı ve Bagaj Açma Acil Çilingir

İstanbul’un tamamında ve yakın çevresindeki vilayetlerde anahtarınız bagajda kaldıysa yada anahtarı içinde unuttuysanız bizi arayabilirsiniz. Motorsikletli servisimizle en kısa sürede konuma varacak ve kısa sürede maymuncukla araç kapısını veya bagajını açacağız. Bu işlem esnasında araç kapısını kastırmıyor, şişirmiyor, telle çektirmiyor ve dolayısıyla araca çizik dahi vermeden zararsız açıyoruz. Youtube kanalımızdaki videolarımıza bakarak maymuncukla nasıl kapı açtığımızı görebilirsiniz. Videolardan da göreceğiniz gibi o kadar kısa sürede işi bitiriyoruz ki , müşterilerimiz hayretler içinde kalıyor.

Anahtar Tamiri – Fiat Albea Pil değişimi Nasıl Yapılır?

Anahtar ve kumanda sorunlarına çözümler sunuyoruz. Anahtarınız eskidi ve yıprandıysa yedek parça ihtiyacını firmamızdan karşılayabilirsiniz. Piyasada bulamayacağınız birçok ürünü işyerimizden tedarik edebilirsiniz. Kumandanın tuşları basmıyor veya anahtar kapıları açmıyor yahut anahtar kapıları kapatmıyor sorunlarınız için sizi işyerimize bekliyoruz. Anahtarınız kırıldıysa yada kumandanız çalışmıyorsa yeni bir anahtar yaptırmak zorunda değilsiniz. Arkadaş Oto Anahtar sizlere çözümler sunuyor. 30 yılı aşkın tecrübemiz ve birikimimizle birlikte yaptığımız hatırısayılır yatırımlarla hizmetinizdeyiz.

Fiat Albea Anahtar Sıkıştı – Kontak Anahtarı Dönmüyor – Kontak Sorunu ve Tamiri
albea kontak tamiri anahtar sıkıştı dönmüyor kayboldu kaybettim anahtar bagajda kaldı içinde unuttum
albea kontak tamiri anahtar sıkıştı dönmüyor kayboldu kaybettim

Kontak dönmüyor, anahtar sıkıştı, kontak arızalandı, anahtar dönmüyor, anahtar kırıldı, sorunlarına araç başında çözümler üretiyoruz.

Neler Yapıyoruz:
 • Oto yedek anahtar yapımı her marka ve modele.
 • Tüm anahtarlar kayıpken çekiciye bindirmeden araç başında oto anahtarı yapmak
 • Kaybolan anahtarı aracın beyninden silerek riski ortadan kaldırmak
 • Bulunan anahtarı tekrardan aracın beynine kodlamak
 • Kırılan anahtarı çıkarmak ve yeni anahtar kesmek
 • Yıpranmış eskimiş anahtarları yenilemek
 • Tuşları basmayan anahtarların tuşlarını ve kabını yenilemek
 • Her tür kumanda problemine çözümler üretmek
 • Kumandası ayrı, anahtarı ayrı olan anahtarları birleştirmek
 • Kontak arızalarını araç başında çekiciye bindir indir yapmadan garantili yapmak
 • Anahtarı içinde yada bagajda kalan araçları maymuncukla çiziksiz açmak
 • Garaj Bariyer Kepen kumandası yedekleme çoğaltma ve alıcı sistemi değiştirmek.
 • Göstergeç sistemleri ve çoğaltma

Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim. kontak sıkıştı,kontak dönmüyor,anahtar sıkıştı,anahtar dönmüyor,albea anahtarı,albea yedek anahtar,albea kayıp anahtar,kontak tamiri,diyorsanız bize ulaşınız

Albea anahtarcı 30 Yılı Aşkın Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz

Albea anahtar  ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınızı kaybetseniz de araç başında Albea anahtar yapıyoruz. Yedek Albea anahtar yapımı ve hiç yokken oto anahtar yapımı için arayın gelip Fiat Albea anahtarı yaparak size teslim edelim. Servislerin 10 güne yada 2 haftaya getirtebildiği Albea anahtarı kısa bir sürede yapabiliyoruz. Arızalanan anahtarlarınızı tamir ediyoruz. Özellikle kumanda butonları zamanla yıpranan Albea anahtarı yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Balkondan, pencereden aşağı atılmak suretiyle yere düşen oto anahtarlarının elektronikleri ve çipleri zarar görebilmektedir. Bu tip bir arızada araç göstergesindeki anahtar işareti sürekli yanmakta ve araç çalışmamaktadır. Firmamız bu tip arızaları tamir edebilmektedir.
İmmobilizerli oto anahtarın hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Arkadaş Anahtar İşi Biliyor..Albea Anahtar,albea anahtarı,araba anahtarı,fiat anahtar,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key
Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim diyorsanız bize ulaşınız, yedek anahtar,kayıp anahtar,sustalı anahtar,kontak anahtarı,yedek anahtar,

Albea Yedek Kayıp Araba Kontak Anahtarı Tamiri

fiat doblo anahtar,
doblo anahtar kabı,
fiat doblo anahtar kabı,
fiat anahtar kabı,
fiat doblo anahtar fiyatları,
fiat anahtarlık,
oto kumanda,
doblo yedek anahtar,
linea anahtar kabı,
fiat linea anahtar kabı,
punto anahtar kabı,
doblo anahtar fiyatı,
fiat punto anahtar kabı,
doblo kontak anahtarı fiyatı,
doblo cam açma düğmesi,
fiorino anahtar,
doblo anahtar kabı fiyatı,
fiat doblo orjinal anahtar fiyatı,
fiat doblo kontak anahtarı fiyatı,
doblo kumandalı anahtar,
fiorino anahtar kabı,
doblo anahtar kılıfı,
fiat doblo yedek anahtar fiyatları,
linea yedek anahtar,
fiat anahtarlik,
fiat anahtar kabı değiştirme,
fiat anahtar kabı,
fiat anahtar kılıfı,
fiat anahtar logosu,
fiat yedek anahtar,
fiat kayıp anahtar,
fiat kontak anahtarı,
fiat key,
fiat key shell,
fiat key fob,
fiat anahtar fiyatı,
fiat anahtar pil değişimi nasıl yapılır
fiat anahtar pili nasıl değişir,
fiat kontak tamiri,
fiat kontak sorunu,


Yorumlar

“Fiat Albea Kontak Anahtarı Yedek Kayıp” için 75 yanıt

 1. Ali Sert avatarı
  Ali Sert

  Albea yedek anahtarımı kaybettim. Yedek albea anahtarı yapabilir misiniz? kaç liraya yapılır?

  1. immobilizer oto anahtarı avatarı
   immobilizer oto anahtarı

   Ali bey ticari taksilerde bolca kullanılan albeaların anahtarlarını yapabilmekteyiz. Onlarcasını yaptık,sizin albea anahtarınızı da yaparız.Bunun için aracınızla işyerimize gelmeniz yada siz gelemiyorsanız bizim mobil servisimizle adresinize gelmemiz ve araç başında anahtarı yapmamız gerekmektedir. Fiyat bilgisi e-posta adresinize gönderilmiştir.

 2. Beyler avatarı
  Beyler

  İyi günler albea aracımın bütün anahtarlarını kaybettim.Anahtarını yapabilir misiniz? Albea anahtarı yapabilirseniz ne kadar sürede ve kaça çıkar?

  1. immobilizer oto anahtarı avatarı
   immobilizer oto anahtarı

   İyi günler, Arkadaş oto anahtar olarak tüm anahtarları kaybolan araçlara servis aracımızla ulaşarak bulunduğu yerde anahtar yapabiliyoruz.Albea aracınızın anahtarınıda araç başında yaparız. Çekiciye falan bindirmeden, günlerce beklemeden 1 saat dahi sürmeden albea anahtarınızı yapar ve teslim ederiz. Bize telefonla ulaşmanız ve adresinizi vermeniz yeterlidir.Fiyat bilgisi e-postanıza gönderilmiştir.

 3. mustafa avatarı
  mustafa

  Bende albea yedek anahtar cikartmak istiyorum kaca patlar bana bu bilgisi olan varsa e postaya yazssin

  1. İyi günler , albea yedek anahtar fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 4. abdullah avatarı
  abdullah

  Fiat albea yedek anahtar yaptirmak istiyorum kullandigim anahtarinda merkezi kilit bozuk ayriyetten kumanda ile aciyorum bana anahtari kaca cikartirsiniz ?

  1. İyi akşamlar, albea kumandalı anahtar yapabiliyoruz. Belki sizin anahtarınızı da tamir edebiliriz yada kumandanızla anahtarınızı birleştirebiliriz. İşyerimize uğrarsanız alternatifleri gösterebiliriz. Adresimiz burada http://www.arkadasanahtar.com/iletisim/

 5. suleyman ozcelik avatarı
  suleyman ozcelik

  Slm 2005 albea aracima 1 yedek anahtar gerekli kac tl olur, tsk ler

  1. İyi günler, albea kumandasız anahtar ve albea kumandalı anahtar yapabiliyoruz. Bunun için aracınızla işyerimize gelmeniz yeterlidir. Tüm anahtarlarınız kaybolduysa mobil servisimizle araç başında anahtar yapabiliyoruz.Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 6. 2004 model albea için yedek anahtarın yok elimdeki anahtar da iyice yamuldu 2 anahtar yatpirsam ne kadar olur birde tek anahtar fiyatını rica edicem iyi gunler

  1. İyi günler, albea yedek anahtar fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 7. albea yedek anahtar yaptirmak istiyorum fiyati nedir ve yeriniz nerede acaba

  1. Merhaba albea yedek anahtarı fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum. Adresimiz burada http://www.arkadasanahtar.com/iletisim/

 8. kürşat avatarı
  kürşat

  fiyatlarınızda bır standart yokmu sorana mail atmak yoluyla değilde meydana yazsanız. aynı soruyu herkes sormazsa mesela.

  1. İyi akşamlar , güzel bir konuya değinmişsiniz. Fiyatların sabit olmasını bizde isteriz fakat , bu ay içinde A fiyata aldığınız ürünü bir ay sonra B fiyata almak durumuyla karşılaşabiliyoruz. Bu durum arz talep meselesiyle alakalı. Bu sebeple fiyatlar değişebiliyor. Bizlerde o anki maliyetlere bakarak fiyatlandirma yapıyoruz. Durum bundan ibarettir.

 9. cüneyt avatarı
  cüneyt

  MERHABA
  FİAT ALBEA KUMANDALI ANAHTAR KAÇ TL YAPIYORSUNUZ

  1. İyi günler, Albea kumandalı anahtar fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

   1. Selam aleyküm 200 Albea sustalı anahtar fiyatı alabilirmiyim birde anahtarlar biraz zor çalıştırıyor şimdide teşekkürler

 10. Fiat albea yedek anahtar yaptirmak istiyorum kullandigim anahtarinda merkezi kilit bozuk ayriyetten kumanda ile aciyorum bana anahtari kaca cikartirsiniz ?

  1. İyi günler, albea kumandalı anahtar yapabiliyoruz. Tüm anahtarlarınız kaybolsada albea anahtarı yapabiliyoruz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 11. İbrahim Demirel avatarı
  İbrahim Demirel

  2005 model albea 1.2 aracımin kontak anahtarının plastik başlık kısmı çatlayarak yerinden çıktı. Anahtar kısmı sağlam. Tamir için fiyat teklifi verirmisiniz? Ayrıca Yedek anahtar kaça olur?

  1. İyi günler , anahtarınızı Albea anahtarınızı onarabiliyoruz. Yeni Albea anahtarı yapabiliyoruz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 12. İbrahim Demirel avatarı
  İbrahim Demirel

  İyi günler, 2005 model albea 1.2 aracımin kontak anahtarının plastik başlık kısmı çatlayarak yerinden çıktı. Anahtar kısmı sağlam. Tamir için fiyat teklifi verirmisiniz? Ayrıca Yedek anahtar kaça olur?

  1. Şehir dışında oluşum sebebiyle geç yazıyorum,özür dilerim. Albea anahtarınızın plastiği çatladıysa sorunu çözebiliriz. Yeni albea anahtarı isterseniz onuda yaparız. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 13. Merhaba albea kumandali anahtarim kayboldu yenisini yaptirmak icin odemem gereken ucreti ogrenebilirmiyim acaba ?

 14. hocam merhaba

  albea 2008 arabamın yedek anahtarı aldığımdada yoktu yedek anahtar yaptırmak istiyorum ne kadar tutar

  1. İyi günler, şehir dışında oluşum sebebiyle geç cevap yazıyorum özür dilerim. yedek albea anahtarı fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 15. Zafer avatarı
  Zafer

  Bende tüm anahtarlarımı kaybettim lütfen banada bir fiyat bilgisi dönebilir misiniz ?

  1. İyi günler, albea anahtar sorunlarınızda sizlere yardımcı olabiliyoruz. Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracınızın yanıbaşında albea anahtarı yapabiliyoruz. İster kumandalı albea anahtarı ister kumandasız albea anahtarı. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorebilmem için aracınızın nerede olduğunu bilmem lazım. İstanbulda mı ? hangi semtte?

 16. CUNEYT avatarı
  CUNEYT

  ALBEA KUMANDALI VE KUMANDASIZ ANAHTAR FİYATI NE KADAR BİRDE SADECE KUMANDA YAPABİLİYORMUSUNUZ

 17. albea aracın kumandasının pilini değiştirirken içindeki cam çip kırıldı. yedek anahtarı mevcut. yeni bir çip kopyalamak ne kadara mal olur?

  1. İyi akşamlar, albea anahtarınıza çip yaparız. Kırılan çipin yerine yeni bir çip kodluyoruz ve sorunu böylece çözüyoruz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

   1. Azim pınar avatarı
    Azim pınar

    Aynisi bana da lazim fiyat alabilirmiyim

    1. admin avatarı
     admin

     Albea immobilizer çip fiyat bilgisi e-postanıza gönderildi.

 18. Slm albea 2004 arabam var anahtarı var ama komandali değil ben yedek komandali cikarmak istiyorum yardimci olurmusunuz bide fiyat

  1. İyi günler, albea kumandalı anahtar yapabiliyoruz. Tüm anahtarlarınız kaybolsada ister kumandalı ister kumandasız anahtar yapabiliyoruz.Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 19. umıt avatarı
  umıt

  S.a 2009 albea kumandalı anahtarı kaybettim kaça çıkar bize

  1. admin avatarı
   admin

   İyi akşamlar, albea kumandalı anahtarla ilgili fiyat bilgisini elektronik posta adresinize gönderdim.

 20. Kubilay avatarı
  Kubilay

  Aracım Albea fiat tek anahtari kayboldu. Fiyat Bilgisi alabilirmiyim ??

  1. İyi günler, albea anahtarı yapabiliyoruz. Tüm aahtarlarınız kayıp mı? yoksa biri var diğeri kayıp mı?

 21. kenan sargın avatarı
  kenan sargın

  fiat brava 2001 yedek anahtarım yok yaptırmak istiyorum fiyat nedir

  1. Merhaba, bravo anahtarı yapabiliyoruz. Ürün sayfasına yazarsanız en kısa sürede cevaplandıracağız. http://www.arkadasanahtar.com/anahtar/fiat-bravo-anahtari/ linki ekledim.

   1. Cemal özkan avatarı
    Cemal özkan

    Merhaba benim 2006 albea multijet dinamic aracımın anahtrının eloctro ic aksamı bozuldu bana maliyeti ne olur yenisini yaptırsam

    1. Merhaba, albea kumandalı anahtar yapıyruz. Fiyat bilgisini gönderdim.

 22. Albea yedek anahtar kumandalı tıp ne kadara yapıyorsunuz?

  1. İyi günler, albea kumandalı anahtar fiyat bilgisini e-postanıza gönderdim.

 23. ibrahim karatepe avatarı
  ibrahim karatepe

  merhaba Albea 2008 model aracıma 1 adet sustalı anahtar yaptırmak ıstıyorum fiat ne kadardır

 24. 2012 Albea yedek anahtar kumandalı tıp ne kadara yapıyorsunuz?

 25. 2007 albea anahtarı kaca yapıyor sunuz

 26. Abdullal kaptan avatarı
  Abdullal kaptan

  Merhaba 2010 albea aracıma sustalı anahtarlık yaptırmak istiyorum fiat ne olur.

 27. albea 2008 model elimde sadece yedek anahtarı var kumandalısı kayıp nekadara yapıyorsunuz

 28. Erdoğan avatarı
  Erdoğan

  2005 yeni kasa Albea Dynamic aracımın tek anahtarı var,kapıları manuel açıp kullanıyorum,elektronik devresi arızalı olduğu için uzaktan kumanda ile kapıları açmıyor.Yeni anahtar yaptırmak istiyorum,size gerekli bilğiler nelerdir,sustalı tek anahtar fiyatınız nedir,hayırlı işler diler cevabınızı beklerim.

  1. İyi günler albea anahtarı yapıyoruz. İstanbulda mısınız? Aracınıza anahtar yapabilmemiz için aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gerekiyor.

 29. Merhaba 2005 model albea ma yedek anahtar yaptirmak istiyorum fiyat ne olur .

  1. İyi günler, albea anahtarı yapabiliyoruz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderiyorum.

 30. Merhaba,2012 albea immobilizerli yedek anahtar yaptirmak istiyorum,fiyat bilgisi alabilirmiyim,iyi calismalar.

  1. İyi günler, albea yedek anahtar yapıyoruz. Fiyat bilgisini elektronik posta adresinize gönderiyorum.

   1. cumhur ataman avatarı
    cumhur ataman

    2002 model albea yedek anahtar veya içi elektronik olan aracın kendisiyle uyumlu olan anahtar istiyorum bilgi verirseniz sevinirim [email protected]

    1. Anahtar var fakat araca kodlanmadığı sürece bir işinize yaramaz. Aracınızla gelirseniz kodlar veririz.

 31. Hakan Akın avatarı
  Hakan Akın

  Selam Albea 2006 Anahtarım kayboldu yenisini yaptırmamın fiyatın nedir ve ne zaman elimde olur?

 32. Nurettin Kapıcıoğlu avatarı
  Nurettin Kapıcıoğlu

  Fiat albea Kumandalı anahtarını kaybettim yanlız yedek anahtarı var aracı çalıştırıyo kumanda lı kısmı ne kadar olur

  1. Albea kumandalı anahtar fyat bilgisi gönderdim.

 33. cemal ahmet sipahi avatarı
  cemal ahmet sipahi

  fiat albea 2012 1.3 model aracı yeni aldım yedek anahtarı kayıp mış yenisini yaptırmak istiyorum ,ayrıca mevcut anahtarın kumandası çalışmıyor bunlar için ayrı ayrı fiyat verirmisiniz

  1. Merhaba, aracınız hayırlı olsun. İstanbuldaysanız yardımcı olabiliriz. Watsaptan konum ve fiyat bilgisi isteyebilirsiniz 0544 505 6969.

 34. 2009 fiat albea yedek anahtarı kayboldu. Sustalı ya da immobilizer değil. Ne kadar tutar ve ne kadar zaman içinde yapılır?

  1. Merhaba albea kumandalı ve kumandasız anahtar yapabiliyoruz. Fiyat bilgisini e-postanıza gönderdim

   1. Nurullah avatarı
    Nurullah

    Merhaba benim araç fiat albea 2007 model fakat her iki anahtarıda kuman’dasız anahtarın bir’ini kumandalı olmasını istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

    1. Merhaba kumandalı anahtar yapabiliriz.

 35. Selam aleyküm 2004/Albea sustalı anahtar fiyatı alabilirmiyim birde anahtarlar biraz zor çalıştırıyor şimdide teşekkürler

  1. Aleykümselam, albea sustalı anahtar yapıyoruz.Albea anahtar fiyatı bilgisini e-postanıza gönderiyorum. Zor çalışma sıkıntısını işyerimize geldiğinizde hallederiz.

 36. Durdu aydin avatarı
  Durdu aydin

  Merhaba fiat bravam var anahtari kaybettim gun icerisinde buldum kayboldugu zaman kaca maal olur yedegini suan çikarsam ne kadar olur

  1. Merhaba brovo anahtarı yapıyoruz. Fiyat bilgisini watsaptan siteyinzi.

 37. Volkan avatarı
  Volkan

  Merhaba 2005 Albea 1.3 Multijet aracim var yedek anahtar yaptırmak istiyorum immobilizer li fiyatı nedir yardımcı olmurmusunuz ?

  1. Merhaba fiyat bilgisi için watsapp hattımıza yazar mısınız? 0544 505 6969

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara İstanbul