Yamaha Xmax Motor Anahtarı

yazar:

kategori:
Yamaha Xmax Kumandası
Yamaha Xmax Kumandası

Xmax yedek ve kayıp anahtar yapımı  İstanbul 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınız kaybolsada yamaha xmax motor anahtarı yapıyoruz ve çözümler sunuyoruz. Arkadaş oto Anahtar & Çilingir İstanbul’da 30 yılı aşkın bir süredir ultra profesyonel oto anahtarcı olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri İstanbul ve çevresine + başka şehirlere kaliteli ve uygun fiyatlara oto anahtarı, motor anahtarı hizmeti sunmaktadır. Araç kapısı ve bagaj açma, motor bagajı açma, motor çantası açma, yedek anahtar yapma, kontak tamiri gibi hizmetleri araç başında gerçekleştirebiliyoruz. Çekiciye bindir-indir yapmadan olduğu yerde çözümler sunuyoruz. Oto anahtarcı ve çilingir ihtiyacınız varsa tek tıkla bizi arayabilirsiniz. Tecrübemize güvenin. Tüm anahtarlar kayıpken araç başında harikalar yapıyoruz.Videolarımıza bakabilirsiniz.

anahtarci çilingir ev oto kasa yedek kayıp kontak key tamiri

Yamaha Xmax Motorsiklet Anahtarı Bagajda yada Koltuk Altında Kaldıysa Nasıl Açılır?

Hiç aklımıza gelmeyen , yaşamak istemediğimiz bir olaydır xmax anahtarın bagajda yada koltuk altında kalması ve  ona ulaşamamak. Yedek anahtarımız da yoksa iyi bir çilingire (yani Arkadaş Oto Anahtara) ihtiyacınız var demektir. İstanbul’un tamamında yamaha xmax motorsiklet anahtarınız bagajda kaldıysa yada anahtarı içinde unuttuysanız bizi arayabilirsiniz. Motorsikletli servisimizle en kısa sürede konuma varacak ve kısa sürede maymuncukla motorun koltuğunu veya bagajını açacağız. Bu işlem esnasında motoru kırıp dökmeden zararsız açıyoruz. Youtube kanalımızdaki videolarımıza bakarak maymuncukla nasıl kapı açtığımızı görebilirsiniz. Videolardan da göreceğiniz gibi o kadar kısa sürede işi bitiriyoruz ki , müşterilerimiz hayretler içinde kalıyor.  Yüksek güvenliğe sahip birçok motorsikleti ve aracı maymuncuk maharetiyle çok kısa sürede açarak müşterilerimizi adeta şok ediyoruz.

İkinci El Motor Aldım Fakat ”Yedek Anahtarı Yok” Dediler Vermediler Ne Yapmalıyım?

İkinci el motorsiklet almak birçok riskide beraberinde getiriyor ne yazık ki. Kötü niyetli bir satıcıya denk geldiyseniz aldığınız motor çalınma riskiyle karşı karşıya demektir.  Kötü niyetli satıcı vermediği ikinci anahtarla yada extradan yaptırdığı üçüncü bir anahtarla motorunuzu çalabilir. Böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız ve içiniz rahat değilse çözümler sunuyoruz.
Yamaha Xmax motorsiklet anahtarının kaybolmasıda kullanıcı açısından büyük risk oluşturmaktadır. Kaybolan anahtar kimin eline geçti? Anahtarı bulan kötü niyetli biriyse motoru çalabilir endişesi her zaman vardır. İşte bu ve bunun gibi sıkıntıları ortadan kaldırmak için motorunuzu yada motorsiklet kontağını bize getirebilirsiniz . Kaybolan anahtarı yada anahtarları devre dışı bırakarak riski ortadan kaldırıyoruz. Sildiğimiz anahtar artık motoru açmıyor ve çalıştırmıyor hale gelecek , böylece kafanız ve içiniz rahatlamış olacaktır. 30 yılı aşan tecrübemize güvenin.

Xmax Motorsikletime Uygun Fiyata ve Kaliteli Yedek Anahtar Nerede Yaptırabilirim?

Yamaha Xmax Motorsiklet anahtarlarınızı kaybettiğinizde en uygun fiayata yapabiliyoruz. Yedek Yamaha anahtarı yaptırmak için motorunuzu getirmenize gerek bile yoktur, anahtarınızı getirmeniz yeterlidir. Yinede yeni yaptığımız anahtarı test etmek isterseniz motorunuzla gelmeniz daha faydalı olur. Cihazlarımız ve kesim makinalarımızla birlikte 30 yılı aşan tecrübemiz bunun için yeterlidir. Yamaha xmax anahtar fiyat bilgisi için watsapp hattımızı veya bip hattımızı kullanabilirsiniz. Şimdiye kadar bizi tercih eden hiçbir müşterimizi mahçup etmedik. Özellikle motorsiklet anahtarlarında orjinal logolu ve kaliteli anahtarlar yaparak müşterilerimizin beklentilerine karşılık veriyoruz. Şimdiye kadar anahtar yaptığımız tüm müşterilerimiz beklentilerine uygun anahtarı yaptırarak işyerimizden ayrıldılar. Sizlerinde memnun ayrılacağın dan hiç şüphemiz yoktur.

Kontak Açık Olduğu Halde Anahtar Kontaktan Çıkıyor, Nedendir?
 

Motorsikletlerin kontağı açık olduğu halde anahtarın kontaktan çıkması sıkça karşılaşılan bir arıza durumudur. Bunun sebebine kısaca yıpranma ve aşınma diyebiliriz. Bu arızanın tamiri için kontağın içindeki elemanları yenileriyle değiştirmek kafi gelsede çoğu zaman anahtarıda yenilemek gerekebiliyor. Tabiki bunların yapılabilmesi için kontağın sökülmesi ve tezgahta çalışılması gerekiyor. Yeterince zamanınız varsa biz hallederiz. 

Neden Uzak Mesafelere Gidip Kontak Tamiri Yapıyoruz?

Genellikle çok kısa sürelerde işi bitirmemiz müşterilerimizin proğramlarının bozulmasını önlüyor ve hayatlarına kısa süre sonra kaldıklerı yerden devam edebiliyorlar. Gerek motor kontağı tamirinde gerekse otomobil kontağı tamirinde farklı alternatifleri deneyenlerin, günlerinin ziyan olduğunu ve yaptırdıkları işten memnun olmayıp tekrar bize geldiklerine defalarca şahit olduk. Yakın vilayetlerden gelip işyerimizde anahtar yaptıran veya kontak arızalarını tamir ettiren onlarca müşterimiz oldu. Birçok kez bizlerde yakın vilayetlere giderek müşterilerimize hizmet verip arabalarının kontaklarını tamir ettik. Kontak sökmeyi dahi bilmeyen sözde tamircilerin saatlerce uğraşıp direksiyonu ve torpidoyu dağıttıklarını da gördük. Kısa sürede kontak tamiri yapabiliyor olmamız işin basit olduğundan değil, bizim işi çok iyi biliyor oluşumuzdan kaynaklanmaktadır.

Yamaha xmax Kırmızı Anahtar

Yamaha motorsikletleri satın aldığımızda siyah anahtarla birlikte birçok modelde birde kırmızı anahtar verilmektedir. Sürekli kullanımda siyah anahtar tercih edilmekle birlikte kırmızıda kullanılabilmektedır. Kırmızı anahtarın ”servis anahtarı” olduğu konusu doğrudur fakat kullanıcı isterse bu anahtarı motoru çalıştırmak için gündelik olarakta kullanabilir. Fakat kırmızı anahtarın kaybolması durumunda bu anahtarı yaptırmak masraflı ve zordur. Bu sebeple motoru kullanırken siyah anahtarı tercih etmek önceliğimiz olmalıdır. Eğer siyah anahtar kaybolursa kırmızı anahtar sayesinde yeni bir anahtar yapılabilmektedir. Tabii bu söylediğim son cümle servisler için geçerlidir. Yani servis yedek anahtar kodlayabilmek için kırmızı anahtara mecburdur.

Anahtarcı İçin Kırmızı Anahtar Neden Gerekli değil?

Fakat bizim için siyah yada kırmızı farketmemektedir. Hangi anahtar ile gelirseniz gelin, yedek yamaha anahtarı yapabiliyoruz. Yani kısaca kırmızı anahtar gerekmez. Bu sebeple ”kırmızı anahtarım yok” diye telaşlanmanızı gerektirecek bir durum yoktur. Yinede, kırmızı servis anahtarım yok ve yaptırmak istiyorum derseniz , yapabiliyoruz bilginiz olsun. Bazı sitelerde anahtarcının bunu yapması mümkün değildir tarzındaki yazılara itibar etmeyiniz. Sadece, her anahtarcının yapması mümkün değildir diyoruz. Kırmızı anahtarı yaparken kontak anteniyle beraber beyine de işlem yapılması gerekir.

Her Marka ve Model Motora Yedek ve Kayıp İmmobilizerli Anahtar Yapımı
 

Arkadaş Oto Anahtar olarak her marka ve model motora immobilizerli yedek anahtar yapabiliyoruz. Yine her marka ve modele tüm anahtarlar kayıpken de anahtar yapabiliyoruz.  Videolarımızın birçoğu aracın yanındayken ve tüm anahtarlar kayıpken  yaptığımız anahtarlarla ilgilidir. Çünkü yedek anahtar yapabilmek maharet istemiyor, sıradan bir iş. Birçok anahtarcı yedek anahtar yapabiliyor olmayı maharet zannederek reklam yapıyor. Oysaki asıl maharet;  tüm anahtarları kaybolan araca  kısa sürede anahtar yapabilmektir. Tabiiki çok cesaret ve birikim isteyen bir iş.
30 yıllı aşkın meslek hayatımızda gördükki motorsiklet beyin ve antenlerini bozan bozana. Yaparım diye alıp yapamayan ve üstelik beyinleri ve antenleri çöp haline getirenlerin cirit attığı bir ortamda işi kime yaptırdığınıza dikkat etmeniz gerekir. Çünkü bozulunca tamir edilmeleri çoğu zaman mümkün olmuyor.

Anahtar Kelimeler Yamaha Xmax

Xmax anahtarı, xmax yedek anahtar, xmax kontak anahtarı, xmax anahtar fiyatı, xmax motor anahtarı, xmax motorsiklet anahtarı, xmax anahtar fiyatı, xmax motor anahtarı, xmax orjinal anahtar, xmax yedek anahtar fiyatı, xmax yedek anahtarı, yamaha anahtar fiyatı, yamaha xmax yedek anahtarı, xmax motor anahtarı, xmax motor anahtar fiyatı, xmax motorsiklet anahtarı, xmax motor anahtarı kayıp, motor anahtarı, motorsiklet anahtarı, yamaha orjinal anahtarı,xmax orjinal anahtarı, xmax anahtar fiyatı,yamaha anahtar fiyatı,xmax kod girme,Yamaha xmax kırmızı anahtar, xmax kırmızı anahtar,yamaha kırmızı anahtar,kırmızı anahtar


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara İstanbul