Hakkımızda

yazar:

kategori:

Hakkımızda, Arkadaş Oto Anahtar olarak İstanbul Bağcılarda 30 yılı aşkın bir süredir oto anahtarı motosiklet anahtarı ve kontak tamiri üzerine hizmet vermektedir. Yedek anahtar veya tüm anahtarları kaybolan araçlara konumlarında, yani adreslerinde hizmet vermektedir. Bütün anahtarları kaybolan araçlara olduğu yerde anahtar yapabilmekteyiz. Böylece müşterilerimiz araçlarını çekiciye bindirip servislere götürmek zorunda değil. Üstelik servislerde haftalarca anahtarın fabrikadan gelmesini belmek zorunda da değiller. Bu işleri kısa sürede ve uygun fiyatlara yapıyoruz.

Arkadaş oto Anahtar yedek veya tüm anahtarlar kayboldu ise anahtar ve kumanda kodlama. Kontak arıza tamiri.
Hakkımızda – Arkadaş oto Anahtar yedek veya tüm anahtarlar kayboldu ise anahtar ve kumanda kodlama. Kontak arıza tamiri.

Kurulduğu günden beri İstanbul ve çevresine + başka şehirlere kaliteli ve uygun fiyatlara motor anahtarı hizmeti sunmaktadır. Oto anahtarı, Motosiklet anahtarı ve kumandası yapımı. Kapı açma, bagaj açma, motosiklet çantası açma, sele açma, yedek anahtar yapma. Veya kontak tamiri gibi hizmetleri araç başında gerçekleştirebiliyoruz. Çekiciye bindir-indir yapmadan olduğu yerde çözümler sunuyoruz. Oto anahtarcı ve çilingir ihtiyacınız varsa tek tıkla bizi arayabilirsiniz. 30 yılı aşan tecrübemize güvenin. Tüm anahtarlar kayıpken araç başında harika işler yapıyoruz. Videolarımıza bakabilirsiniz.

Arkadaş Oto Anahtar – Kodlama – Silme

İkinci el araç almak ne yazıkki birçok riskide beraberinde getiriyor. Kötü niyetli bir satıcıya denk geldiyseniz aldığınız aracın çalınma riskiyle karşı karşıya demektir.  Kötü niyetli satıcı vermediği ikinci anahtarı ile yada extradan yaptırdığı üçüncü bir anahtarla aracınızı çalabilir. Böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız ve içiniz rahat değilse çözümler sunuyoruz.
Aynı zamanda aracın tüm anahtarlarının kaybolması da kullanıcı açısından büyük risk oluşturmaktadır. Kaybolan anahtar kimin eline geçti? Anahtarı bulan kötü niyetli biriyse otomobilinizi çalabilir endişesi her zaman vardır. İşte bu ve bunun gibi sıkıntıları ortadan kaldırmak için aracınızı bize getirebilirsiniz . Kaybolan anahtarı yada anahtarları devre dışı bırakarak riski ortadan kaldırıyoruz. Sildiğimiz anahtar artık aracınızı açmıyor ve çalıştırmıyor hale gelecek , böylece kafanız ve içiniz rahatlamış olacaktır. 30 yılı aşan tecrübemize güvenin.

Alternatif Anahtar Modelleri


Oto Kumandası Anahtarı kumanda modeli hoşunuza gitmiyorsa alternatif modeller sunuyoruz. Sonuçta hoşunuza gidecek ve beğeneceğiniz bir model mutlaka vardır. Zamanla farklı modeller vitrinimizde yerini almaktadır. Kumanda modellerimizi watsapp hattımızdan isteyebilirisiniz. Yedek araba kumandası yaptırmak için bizimle iletişimde kalın. Çok kısa bir zamanda yedek xx kumandasını yaparak teslim edebiliriz. Cihazlarımız ve kesim makinalarımızla birlikte 30 yılı aşan tecrübemiz bunun için yeterlidir. Oto anahtar ve kumanda fiyat bilgisi için watsapp hattımızı veya bip hattımızı kullanabilirsiniz.Lütfen fiyat sormak için telefon açmayınız watsapptan sorunuz. Şimdiye kadar bizi tercih eden hiçbir müşterimizi mahçup etmedik. Özellikle otomobil ve motorsiklet anahtarlarında orjinal model ve kaliteli anahtarlar yaparak müşterilerimizin beklentilerine karşılık veriyoruz. Şimdiye kadar anahtar yaptığımız tüm müşterilerimiz beklentilerine uygun anahtarı yaptırarak işyerimizden ayrıldılar. Sizlerinde memnun ayrılacağın dan hiç şüphemiz yoktur. Arkadaş Oto Anahtarın 30 yılı aşan tecrübesiyle…

Anahtar İçinde veya Bagajda Kaldı ise Nasıl Açılır?

Anahtar İçinde veya Bagajda Kaldı ise Nasıl Açılır? Hiç aklımıza gelmeyen , yaşamak istemediğimiz bir olaydır anahtarın bagajda yada içinde kalması. Bu sebeple yedek anahtarımız da yoksa, iyi bir çilingire (yani Arkadaş Oto Anahtara) ihtiyacınız var demektir. İstanbul’un tamamında oto anahtarı bagajda kaldıysa yada içinde unuttuysanız bizi arayabilirsiniz. Motorsikletli servisimizle en kısa sürede konuma varacak ve kısa sürede maymuncukla aracın kapısını veya bagajını açacağız. Bu işlem esnasında araca çizik dahi vermeden zararsız açıyoruz.Arkadaş oto Anahtar & Çilingir İstanbul’da 30 yılı aşkın bir süredir ultra profesyonel oto anahtarcı olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri İstanbul ve çevresine + başka şehirlere kaliteli ve uygun fiyatlara oto anahtarı hizmeti sunmaktadır. Youtube kanalımızdaki videolarımıza bakarak maymuncukla nasıl kapı açtığımızı görebilirsiniz. Videolardan da göreceğiniz gibi o kadar kısa sürede işi bitiriyoruz ki, müşterilerimiz hayretler içinde kalıyor. Yüksek güvenliğe sahip birçok aracı maymuncuk maharetiyle çok kısa sürede açarak müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Arabamın Anahtarı Kayboldu

Aracınızın anahtarı kayboldu ise kullanıcı açısından büyük risk oluşturmaktadır. Kaybolan anahtar kimin eline geçti? Anahtarı bulan kötü niyetli biriyse motoru çalabilir endişesi her zaman vardır. İşte bu ve bunun gibi durumlarda kaybolan anahtarı araç hafızasından silerek riski ortadan kaldırıyoruz. Sildiğimiz anahtar artık aracı açmıyor ve çalıştırmıyor hale gelecek , böylece kafanız ve içiniz rahatlamış olacaktır. 30 yılı aşan tecrübemize güvenin.

Satıcıya Güvenemiyorum

Satıcıya Güvenmiyorum İkinci el araç almak birçok riskide beraberinde getiriyor ne yazık ki. Kötü niyetli bir satıcıya denk geldiyseniz aldığınız araç çalınma riskiyle karşı karşıya demektir. Kötü niyetli satıcı vermediği ikinci anahtarla yada extradan yaptırdığı üçüncü bir anahtarla aracınızı çalabilir. Böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız ve içiniz rahat değilse çözümler sunuyoruz. Verilmeyen anahtarı yada anahtarları devre dışı bırakarak riski ortadan kaldırıyoruz. Sildiğimiz anahtar artık aracı açmıyor ve çalıştırmıyor hale gelecek böylece kafanız ve içiniz rahatlamış olacaktır. 30 yılı aşan tecrübemize güvenin.

Uygun Fiyata Araba Anahtarı

Araba anahtarı kaybettiğinizde en uygun fiyata Arkadaş Oto Anahtar olarak biz yapabiliyoruz. Yedek oto anahtarı yada tüm anahtarlar kayboldu ise yani hiç anahtar yoksa anahtar yaparak teslim edebiliriz. Cihazlarımız ve birikimimiz ile birlikte 30 yılı aşan tecrübemiz bunun için yeterlidir. Oto anahtar fiyat bilgisi için watsapp hattımızı veya bip hattımızı kullanabilirsiniz. Şimdiye kadar bizi tercih eden hiçbir müşterimizi mahçup etmedik. Özellikle oto Anahtarlarında orjinal ve kaliteli anahtarlar yaparak müşterilerimizin beklentilerine karşılık veriyoruz. Şimdiye kadar anahtar yaptığımız tüm müşterilerimiz beklentilerine uygun anahtarı yaptırarak işyerimizden ayrıldılar. Sizlerinde memnun ayrılacağın dan hiç şüphemiz yoktur.
Servislere bir sürü paralar vermeniz gerekmiyor İstanbul 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınız kaybolsada, günlerce beklemeden araç anahtarı yapıyoruz. Arkadaş oto Anahtar & Çilingir İstanbul’da 30 yılı aşkın bir süredir ultra profesyonel oto anahtarcı olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri İstanbul ve çevresine + başka şehirlere kaliteli ve uygun fiyatlara oto anahtarı hizmeti sunmaktadır. Arabanızın anahtarı içinde kaldı veya anahtarı bagajda unuttum diyorsanız arayınız. Çekiciye bindir-indir yapmadan olduğu yerde çözümler sunuyoruz. Oto anahtarcı ve çilingir ihtiyacınız varsa tek tıkla bizi arayabilirsiniz. 30 yılı aşan tecrübemize güvenin. Tüm anahtarlar kayıpken araç başında harika işler yapıyoruz. Videolarımıza bakabilirsiniz.

Oto Anahtar Tamiri

Oto Anahtar Tamiri Anahtar ve kumanda sorunlarına çözümler sunuyoruz. Anahtarınız eskidi veya yıprandıysa yedek parça ihtiyacını firmamızdan karşılayabilirsiniz. Piyasada bulamayacağınız birçok ürünü işyerimizden tedarik edebilirsiniz. Kumandanın tuşları basmıyor veya anahtar kapıları açmıyor yahut anahtar kapıları kapatmıyor sorunlarınız için sizi işyerimize bekliyoruz. Anahtarınız kırıldıysa yada kumandanız çalışmıyorsa yeni bir anahtar yaptırmak zorunda değilsiniz. Arkadaş Oto Anahtar sizlere çözümler sunuyor. 30 yılı aşkın tecrübemiz ve birikimimizle birlikte yaptığımız hatırısayılır yatırımlarla hizmetinizdeyiz

https://www.youtube.com/channel/UC33-z1nLjTbp6v7HazihVqQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara İstanbul