Kontak Tamiri Anahtar Dönmüyor Sıkıştı

yazar:

kategori:

Kontak Dönmüyor Anahtar Sıkıştı Arabayı Çalıştıramıyorum 

Oto kontak tamiri yapıyoruz 0544 505 6969 . Arızalı kontaklarınızı tamir ediyoruz. Kontak arızasıyla karşılaşan müşterilerimiz bize ulaştıkları taktirde mobil servisimizle yada motorize servisimizle müşterimize ulaşıyor ve aracın kontağına müdahale ediyoruz. Birçok aracın kontağını dükkana getirmeden olduğu yerde tamir edebiliyoruz.
Kontak tamiri anahtar sıkıştı dönmüyor

Oto kontak tamiri garantili yapıyoruz 0544 505 69 .. Arızalı kontaklarınızı hem dükkanda hemde araç başında sınırsız garantili tamir ediyoruz. Kontak arızasıyla karşılaşan müşterilerimiz bize ulaştıkları taktirde mobil servisimizle yada motorize servisimizle araca ulaşıyor ve aracın kontağına müdahale ediyoruz. Birçok aracın kontağını dükkana getirmeden olduğu yerde tamir edebiliyoruz.Anahtar kontağı çevirmiyor ise bizi arayınız 0544 505 6969. Kontak anahtarım kontağı açmıyor arızası herkesin karşılaşabileceği bir arızadır.Bu durumda aracın kontağına müdahale edebilir ve sıkıntıyı giderebiliriz. Olmadık zamanlarda gerçekleşen kontak arızalası insanı canından bezdirebilir. Çünkü bütün planları altüst eder ve aracınızı kullanamadığınız için sinir olursunuz. İşte bu ve bunun gibi durumlarda bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere yardımcı olabiliriz. Arkadaş Anahtar oto anahtarı üzerine yaptığı yatırımlar ve bilgi birikimiyle İstanbulun her bölgesine hizmet veriyor.

Neler Yapıyoruz:

Otomobil anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarı, arabaların kapısını açmak ve çalıştırmak için kullanılan anahtardır. Her araç için farklı dizayn edilmişlerdir. Kendi aracından başkasını açmaz ve çalıştırmaz.Fakat zaman içinde aşınma, yıpranma ve bozulmalardan dolayı birbirlerini açar hale gelebilirler. Buda hırsızlık olaylarına sebebiyet verebilir. Bunun önüne geçmek için son onbeş yıllık zaman dilimide anahtarlara elektronik çipler eklenmiştir. Bu çip sayesinde anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmaktadır.Bu sisteme ‘immobilizer‘ denmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.  Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır. Kontak arızası,kontak tamiri,anahtarım arabada kaldı,anahtar kontağı çevirmiyor,kontak sorunu,kontağın arızalanması,anahtar kontakta dönmüyor,anahtar kontaktan çıkmıyor,anahtar kontakta sıkıştı,anahtar marş basmıyor,anahtar aracı stop ettirmiyor,arabayı stop ettiremiyorum,anahtar boşa dönüyor,oto anahtar,oto anahtarı,oto anahtarcı,oto çilingir,auto key,auto key repair Oto Kontak tamiri, motor kontak tamiri, jeep kontak tamiri, tır kontak tamiri bilumum kontak tamirleri için arayın. gördük. Kısa sürede kontak tamiri yapabiliyor olmamız işin basit olduğundan değil, bizim işi çok iyi biliyor oluşumuzdan kaynaklanmaktadır.

Kayıp anahtarları hafızadan silme ve riski ortadan kaldırma

immobilizer Oto Anahtarının kaybolması kullanıcı açısından büyük risk oluşturmaktadır. Kaybolan anahtar kimin eline geçti? Anahtarı bulan kötü niyetli biriyse arabayı çalabilir endişesi her zaman vardır. İşte bu ve bunun gibi sıkıntıları ortadan kaldırmak için bizi arayabilirsiniz . Kaybolan anahtarı yada anahtarları aracın hafızasından silerek riski ortadan kaldırıyoruz. Sildiğimiz anahtar artık arabayı açmıyor ve çalıştırmıyor hale gelecek , böylece kafanız ve içiniz rahatlamış olacaktır. İkinci el araç alan kullanıcılar için de aynı durum geçerlidir. Aracın eski sahibinde yedek anahtar olabilir. Adam kötü niyetliyse gelip arabayı çalabilir endişesi taşıyan müşterilerimiz için de aynı uygulamayı yapıyor ve verilemeyen anahtarları aracın hafızasından siliyoruz.

İmmobilizerli anahtar kopyalama fiyat bilgisi

İmmobilizerli oto kontak sorunu tamiri, anahtar dönmüyor sıkıştı çıkmıyor açmıyor sorunlarına çözümler üretiyoruz hemde araç başında çekiciye bindirmeden. İmmobilizer anahtar kopyalama fiyat bilgisi için watsapphattımızı veya bip hattımızı kullanabilirsiniz. Arkadaş oto anahtar olarak 30 yılı aşkın tecrübemize güveniyoruz. Şimdiye kadar bizi tercih eden hiçbir müşterimizi mahçup etmedik. Kontak tamirinde çığır açtık desek yeridir. Zaman olarak çok kısa sürelerde işi bitirmemiz müşterilerimizin proğramlarının bozulmasını önlüyor ve hayatlarına kısa süre sonra kaldıklerı yerden devam ediyorlar.  Farklı alternatifleri deneyenlerin, günlerinin ziyan olduğunu ve yaptırdıkları işten memnun olmayıp tekrar bize geldiklerine defalarca şahit olduk. Yakın vilayetlerden gelip işyerimizde anahtar yaptıran veya kontak arızalarını tamir ettiren onlarca müşterimiz oldu. Birçok kez bizlerde yakın vilayetlere giderek müşterilerimize hizmet verip arabalarının kontaklarını tamir ettik. Kontak sökmeyi dahi bilmeyen sözde tamircilerin saatlerce uğraşıp direksiyonu ve torpidoyu dağıttıklarını da gördük. Kısa sürede kontak tamiri yapabiliyor olmamız işin basit olduğundan değil, bizim işi çok iyi biliyor oluşumuzdan kaynaklanmaktadır.

Her marka modele yedek ve kayıp immobilizerli anahtar yapımı

Arkadaş Oto Anahtar olarak her marka ve modele immobilizerli yedek anahtar yapabiliyoruz. Yine her marka ve modele araç başında tüm anahtarlar kayıpken anahtar yapabiliyoruz. Piyasada birçok anahtarcı, aracı çekiciyle işyerine ister ve sonra anahtar yapmak için çalışır. Bizim farkımız ve kalitemiz burada ortaya çıkıyor. Biz kendimizi o kadar geliştirdik ki , işyerimizde olamadan da kayıpken anahtar yapabilme kabiliyetini kazandık. Tesisat ve teçhizatımızı bu işe yönelik geliştirdik.  Videolarımızın birçoğu aracın yanındayken ve tüm anahtarlar kayıpken  yaptığımız anahtarlarla ilgilidir. Çünkü işyerinde anahtar yapabilmek maharet istemiyor. Hele yedek anahtar yapabilmek sıradan bir iş. Birçok anahtarcı yedek anahtar yapabiliyor olmayı maharet zannederek reklam yapıyor. Oysaki asıl maharet;  tüm anahtarları kaybolan araca ,olduğu yerde, yanıbaşında kısa sürede anahtar yapabilmektir. Tabiiki çok cesaret ve birikim isteyen bir iş. Çünkü aksilik çıktığında onu çözebilmek birikim ve yetenek istiyor. Buna sahip değilsen işi yapamadan boş geri gelirsin. Kimsede bunu göze alamıyor, biz hariç. Özellikle işin başında arabnın kapısını açabilme sıkıntısını kimseler göğüsleyemiyor. Yüksek güvenliğe sahip birçok aracın kapısını açabilmek maalesef oldukça zor .  Bizim için kolay 🙂


Yorumlar

“Kontak Tamiri Anahtar Dönmüyor Sıkıştı” için 14 yanıt

 1. Arkadaş anahtar gerçekten işi biliyor. Başka bir işle uğraşmıyor elektrikçi ,su tesisatçısı,kırtasiye yada nalbur değil, sadece ANAHTARCI, sadece ÇİLİNGİR. Motorize servisi ve mobil servisiyle hızlı ve kaliteli hizmet veriyor. Ev anahtarı , immobilizerli oto anahtarı yada kasa anahtarı farketmez. Hepsinde professional hizmet veriyor.

 2. Benim fiat bravo var 98 model kontagi tam cevirdimde marsi cevirmiyor ama kontagi hafif cevirdigimde arac calisiyor bunun tamiri mumkun mu

  1. Merhaba önce bir oto elektrikçiye gösterin, termikten olabilir.

 3. fatih sevinc avatarı
  fatih sevinc

  Iyi calismalar kontak sustalisi bozuldu kia orjinal tamiri mumkun mu

  1. Merhaba sustalı anahtarların sustası bozulunca kabını komple yeniliyoruz.

 4. İbrahim avatarı
  İbrahim

  2005 mitsubishi lancer aracım, anahtarı orjinal değil daha sonrada yapma, kontağı çeviriyorum dönüyor araç bazen kontak dönmesine rağmen çalışmıyor ne gibi bir işlem yapabiliriz. Birde fiyat bilgisi alabilir miyim.

  1. Merhaba ,aanahtarın orjinal olmaması sorun değil. İmmobilizer çipi araca tanımlanmışsa iş bitmiştir. Aracı bazan çalıştırdığına göre araca tanımlıdır. Bence sıkıntı anahtardan değil. Beyinci ye gösterin aracınızı.

 5. Recep toprak avatarı
  Recep toprak

  Merhaba araçda kontağı cevirdim ışıklar yandı cit diye bi ses geldi arabayı calistirmiyo yanlız ışıklar yanıyo kontak acik gibi göstergeler calisiyo galiba anahtar sıyırdı

  1. Merhaba , kontağınız kırılmış görünüyor. Marka model yazarsanız yardımzı oluruz.

 6. Muharrem gündüz avatarı
  Muharrem gündüz

  Opel vectra 2004 model aracın anahtarı kontağa açıyorum marş almıyor bazen de marş den hiç ses gelmiyor sebebi ne olabilir bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler

  1. Merhaba göstergede anahtar işareti çıkmıyorsa bizim meslekle alakalı bir durum yok demektir. Elektrikçi arkadaşlardan destek alabilirsiniz.

 7. Merhaba aracın kontağı hiç bir şekilde dönmüyor direksiyon kilidini cevirerek denenmeme ragmen duzelmedi sorun nedir? Araç hundai accent 1.5 dizel 2003 model

  1. Merhaba, kontak tamiri yapıyoruz. İstanbuldaysanız aracınızın yanına geliyor ve sorunu hallediyoruz. 0544 505 6969

 8. merhaba,

  2009 citroen nemo aracım anahtar gösterge ışıklarını yakıyor ancak start konumuna getirmekte zorlanıyorum hatta bazen takılı kalıyor, kapatıp açmak zorunda kalıyorum. (direksiyon kilidine dikkat ediyorum)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara İstanbul